STUDIA INTERNETOWE W POLSKO-JAPOŃSKIEJ WYŻSZEJ SZKOLE TECHNIK KOMPUTEROWYCH
[home page]
Ogłoszenia
Program studiów
Wymagania na sprzęt i oprogramowanie
FAQ
Podręczna biblioteka
O systemie dydaktycznym edu@pjwstk
Opiekunem studentów jest pani mgr. Elżbieta Mrówka-Matejewska, e-mail: edu_emrowka@pjwstk.edu.pl
Proszę do niej kierować wszystkie pytania i postulaty.

Zwolnienia z zajęć z języka angielskiego i automatyczne zaliczenie lektoratu przysługuje osobom posiadającym maturę anglojęzyczna, bądź certyfikat na poziomie zaawansowanym (Cambridge Advanced lub Proficiency, LCCI English for Business Third Level albo Fourth Level oraz SEFIC Fourth Level). W indywidualnych przypadkach student może zostać zwolniony z konieczności uczestniczenia w zajęciach na podstawie bardzo dobrze zdanej ankiety wstępnej i pozytywnego wyniku rozmowy kwalifikacyjnej.

Terminy konsultacji w gmachu PJWSTK znajdują się na stronie Terminy. Aby wziąć udział w konsultacjach proszę skontaktować się e-mailem z prowadzącym zajęcia i zarezerwować sobie godzinę spotkania.

PJWSTK nie posiada własnych akademików. Oto lista akademików innych uczelni, w których można rezerwować pobyt na okres konsultacji i sesji. Osoby, które chciałyby za pośrednictwem PJWSTK zarezerwować akademik lub hotel są proszone o kontakt z panią Mariolą Rejmund.

W roku akademickim 2007/08 będą realizowane w trybie internetowym trzy specjalizacje inżynierskie: Oprócz tego na specjalizację "Inżynieria oprogramowania" będzie można zapisać się i uczęszczać razem ze studentami dziennymi.

samorząd studencki pjwstk studiainternetowe@pjwstk.edu.pl strona główna pjwstk